Úředník - koordinátor komunitního plánování, oddělení sociálních služeb, odboru

  • Bruntál

Pracovní místo ( Úředník - koordinátor komunitního plánování, oddělení sociálních služeb, odboru ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Bruntál, Nádražní 20
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení
Město Bruntál vyhlašuje v souladu se zákonem Č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků,
výběrové řízení na místo:
Úředník/ce - Koordinátor/ka komunitního plánování,
oddělení sociálních služeb, odboru sociálních věcí
na dobu: určitou po mateřské a rodičovské dovolené
s místem výkonu práce: Bruntál a správní obvod obce s rozšířenou působností
zařazení v platové třídě: 10.
Předpoklady pro vznik pracovního poměru:
Úředníkem se může stát fyzická osoba, která:
je státním občanem České republiky, popřípadě fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České
republice trvalý pobyt
dosáhla věku 18 let
je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk
Další požadavky:
ukončené vzdělání v souladu s § 110 zákona Č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších
předpisů, tzn. minimálně
o vyšší odborné vzdělání získané absolvováním vzdělávacího programu akreditovaného podle zvláštního
právního předpísu voborech vzdělání zaměřených na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální
pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociální práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost,
nebo
o vysokoškolské vzdělání získané studiem v bakalářském, magisterském nebo doktorském studijním
programu zaměřeném na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, sociální
patologii, právo nebo speciální pedagogiku, akreditovaném podle zvláštního právního předpisu, dále viz
zákon
uživatelská znalost práce na PC
odborná způsobilost dle zákona Č