Psycholog/psycholožka pro SVP - pro odloučené pracoviště ve Žďáře nad Sázavou

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( Psycholog/psycholožka pro SVP - pro odloučené pracoviště ve Žďáře nad Sázavou ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis pozice:
- Požadavky na kvalifikaci podle zákona o pedagogických pracovnících platného od 1.1.2015.
- Úvazek: 1,0
- Nástup: od 1.9.2018
- Platová třída: 12 (dle vzdělání a praxe)
Osobnostní požadavky:
- Úcta ke svěřeným dětem, zájem o děti, respekt k jejich individualitě.
- Odborná znalost vývojové etapy dospívání a problematicky osobností dítěte v ústavu.
- Schopnost posoudit vlastní možnosti vzhledem k dítěti.
- Schopnost zaujmout svojí osobností.
- Schopnost posoudit možnosti dítěte.
- Schopnost dobře porozumět problému.
- Schopnost pracovat s konflikty a chybami.
- Snaha o předcházení selhání dítěte.
- Odpovědnost a samostatnost.
- Schopnost samostatného úsudku a rozhodování v krizové situaci.
- Umění vyjednávat.
- Schopnost spolupráce v týmu.
- Aktivita a kreativita, flexibilita.
- Podíl na rozvoji celého zařízení.
- Loajalita.
- Vysoké pracovní nasazení.
- Dostatečná psychická odolnost vůči stresu a zvládání náročných situací s dětmi.
- Zájem o další vzdělávání a sebevzdělávání, sledování novinek v oblasti školství.
Další požadavky:
- Schopnost řízení služebního auta.
- Dostupnost v mimopracovní době.
- Praxe
Benefity: možnost vzdělávání, příplatky na dopravu, po roce zvýšení osob.hodnocení
Žádosti s přiloženým životopisem zasílejte na email: suchanek@vuvm.cz
Info: PaedDr. Karel Suchánek, tel: 603 891 301
Volné místo psycholog/psycholož