VEDOUCÍ MARKETINGU

  • Nové Město na Moravě

Pracovní místo ( VEDOUCÍ MARKETINGU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jaké činnosti budete mít na starosti?
- Vytváření marketingové strategie společnosti
- Strategické a operativní řízení marketingu
- Přímé řízení menšího kolektivu
- Sestavování a řízení marketingového rozpočtu
- Medializace společnosti
- Průzkumy a analýzy trhů

Co od vás očekáváme?
- Zkušenosti z oblasti marketingu
- Schopnost vedení a motivace týmu
- Zájem rozvíjet se na pozici
- Výborné komunikační dovednosti
- Kreativní dovednosti pro realizaci vlastních nápadů a projektů
- Vztah k technickém produktu
- Aktivní znalost anglického jazyka

Co Vám můžeme nabídnout?
- Nabízíme zajímavou práci pro českého výrobce v oblasti zdravotnictví
- Podpoříme Vás v dalším rozvoji a vzdělávání
- Umožníme Vám pružnou pracovní dobu a nabídneme další benefity

Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete nám svůj životopis na email pers@medin.cz nebo volejte na tel. 566 684 355.
Volné místo vedoucí marketingu pro lokalitu Nové Město na Moravě.