Dělník v prádelně a čistírně (obsluha strojů a zařízení)

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Dělník v prádelně a čistírně (obsluha strojů a zařízení) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

DĚLNÍK/ce – nemocniční prádelna
- jedná se o fyzicky náročnou práci (manipulace s prádlem baleným v pytlích, velkým množství prádla v jedné várce, apod.) Nutná fyzická zdatnost!!!

Náplň práce:
- příjem a značení prádla, oděvů
- obsluha a údržba technologického zařízení při praní prádla
- třídění, kompletace a balení zakázek k expedici
- vedení příslušné evidence a záznamů

Požadujeme:
- samostatnost, spolehlivost

V případě zájmu o pracovní místo nebo pro bližší informace kontaktujte vedoucí oddělení prádelny – p. Blanku Kudrnáčovou – tel: 483 345 195

Nabízíme:
- přátelský kolektiv
- zázemí stabilní organizace
- čerpání z fondu FKSP (příspěvek na rekreaci, masáže, tábory pro děti, penzijní pojištění)
Volné místo dělník v prádelně a čistírně (obsluha strojů a zařízení) pro lokalitu Jablonec nad Nisou.