Family Market s.r.o Obchodní zástupce - Brno, Brno - venkov

Obchodní zástupce - Brno, Brno - venkov

Odeslat

Pracovní náplň
Family Market je Váš specialista na mražené. Jsme jedničkou na českém trhu v přímém prodeji a distribuci mražených potravin, a to již 25 let. Máme široký výběr kvalitních mražených produktů a dovezeme Vám je až k Vám domů.

Staňte se součástí naší rodiny.

Neustále rosteme a aktuálně hledáme nové kolegyně a kolegy na pozici:

Obchodní zástupce

Vaší náplní práce bude:

• Zodpovědnost za řízení a rozvoj svěřeného regionu
• Nabídka a prodej našich produktů u stálých i nových zákazníků
• Poradenství zákazníkům s prodejem při pravidelných návštěvách

Výhody spolupráce s Family Market:

• Samostatnost při budování prodejní oblasti
• Zázemí stabilní společnosti
• Motivující mzdové ohodnocení a odměny dle prodejních výsledků
• Možnost osobního rozvoje a budování kariéry v rámci společnosti
• Rodinná a přátelská atmosféra na pracovišti
• Silná podpora společnosti nejen na začátku spolupráce
• Právní a administrativní podpora při finančních potížích
• Firemní automobil/menší dodávka, kterou můžete parkovat doma

Platí o Vás, že:

• Máte příjemné a reprezentativní vystupování
• Vlastníte řidičský průkaz sk.B a jste aktivním řidičem
• Jste komunikativní a spolehlivý
• Rádi se učíte novým věcem, pozice je vhodná i pro absolventy

Volné oblasti: Brno, Brno-venkov
Volné místo obchodní zástupce - brno, brno - venkov pro lokalitu Brno.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Jiná způsobilost - zdravotní průkaz

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Obchodní zástupce - Brno, Brno - venkov

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Family Market s.r.o
Ulice: Havránkova 30
Město: Brno
PSČ: 619 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Josef Šmídek
E-mail: kariera@familymarket.cz
Telefon: +420 602 715 294

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Family Market s.r.o