Family Market s.r.o Řidič prodejce kvalitních mražených potravin - Brno, Brno - venkov

Řidič prodejce kvalitních mražených potravin - Brno, Brno - venkov

Odeslat

Pracovní náplň
Jsme jedničkou na českém trhu v přímém prodeji a distribuci mražených potravin a to již 25 let. Máme široký výběr kvalitních mražených produktů a dovezeme Vám je až k Vám domů.

ŘIDIČ PRODEJCE KVALITNÍCH MRAŽENÝCH POTRAVIN

• Jste ochotní pracovat v odpoledních hodinách?
• Dokážete vytvářet a udržet dlouhodobé obchodní vztahy?
• Dokážete se postarat o svěřený region a rozvíjet ho?
• Nebojíte se oslovit cizí lidi s nabídkou?
• Je pro Vás získání nového zákazníka jednoduché?
• Oceňujete, když dostanete důvěru a můžete pracovat samostatně?

Vaším denním chlebem bude následující:
• Pravidelná návštěva a prodej u stálých zákazníků
• Budování dlouhodobých obchodních vztahů se zákazníky
• Rozvoj svěřené oblasti

Co potřebujete?
• ŘP sk. B
• Potravinářský průkaz a dobrou kondici (manipulace se zbožím)
• Touhu obchodovat a v této oblasti se dále zlepšovat

Co Vám můžeme zaručit?
• Dostanete portfolio zákazníků a důvěru v to, že se o ně dokážete postarat
• Intenzivní zaškolení a trvalá podpora
• Budete obchodovat se sortimentem, který lidem maluje úsměv na tváři
• 15. dostanete vždy svou mzdu na účet
• Svými výsledky můžete ovlivnit výši své odměny
• Čeká Vás práce především v terénu
• Stanete se součástí společnosti s rodinnou atmosférou
• Když se osvědčíte, dostanete velkou dávku volnosti
Volné místo řidič prodejce kvalitních mražených potravin - brno, brno - venkov pro lokalitu Brno.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Jiná způsobilost - zdravotní průkaz

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Řidič prodejce kvalitních mražených potravin - Brno, Brno - venkov

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Family Market s.r.o
Ulice: Havránkova 30
Město: Brno
PSČ: 619 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Josef Šmídek
E-mail: kariera@familymarket.cz
Telefon: +420 602 715 294

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Family Market s.r.o