Pracovník v sociálních službách - přímá obslužná péče

  • Děčín

Pracovní místo ( Pracovník v sociálních službách - přímá obslužná péče ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:
Domov pro seniory a Domov se zvláštním režimem - Děčín II, Kamenická 755/1954

Požadavky:
- není podmínkou, ale preferujeme i akredit. kvalifikační kurz na Pracovníka v sociálních službách v rozsahu min. 150 hod. (dle § 116 odst. 5 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách)
- práce se seniory, práce ve velkém kolektivu
- práce v certifikovaném zařízení sociálních služeb značkou kvality
- plat je uveden minimální (na úrovni pracovníka bez vzdělání a bez jakéhokoliv předchozího zaměstnání), jeho úměrné navýšení je v závislosti na odpracovaných letech

Nabízíme:
Podnikové stravování, zaměstnanecký program mobilního operátora, čerpání FKSP, kurz hrazen zaměstnavatelem.

Kontakt:
Jindřich Papay, tel.: 412 591 327, e-mail: personalista@cssdecin.cz, osobní jednání na uvedené adrese možné mezi 7:00 - 14:00 hod.
Volné místo pracovník v sociálních službách - přímá obslužná péče pro lokalitu Děčín.