Řidič nákladního automobilu

  • Děčín

Pracovní místo ( Řidič nákladního automobilu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

[i] Počátek výkonu práce: Děčín, Papírnická 604/3, Rozbělesy, 405 02 Děčín
Nástup možný ihned.

Požadujeme:
- vzdělání: střední odborné s výučním listem, střední odborné
- ŘP skupiny C+E
- karta řidiče
- profesní průkaz
- strojní průkaz - výhodou
- dopravně psychologické vyšetření
- osobní přístup, loajalita, pečlivost, zodpovědnost
- flexibilita, aktivní přístup k práci, vysoké pracovní nasazení
- bezúhonnost

náplň práce:
- obsluha nákladního automobilu
- obsluha zdvihací ruky na automobilu
- základní údržba a opravy nákladního automobilu

Nabízíme: stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, finanční odměny při životních jubileích, dovolená navíc

Kontaktní osoba: Hana Novotná, první kontakt telefonicky na č. 606 790 093, nebo e-mailem: novotna@kovosrot.cz.
Volné místo řidič nákladního automobilu pro lokalitu Děčín.