Řidič sklápěčky v regionu Č. Budějovice-Písek-Prachatice

  • Netolice

Pracovní místo ( Řidič sklápěčky v regionu Č. Budějovice-Písek-Prachatice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Profesní zkušenosti: odborná praxe v kamionové dopravě výhodou, zájemce bez praxe rádi zaučíme.
Požadavky:
- řidičský průkaz sk. C+ E, výpis z bodového hodnocení, posudek o výsledku dopravně psychologického vyšetření, průkaz profesní způsobilosti a digitální kartu řidiče,
- spolehlivost, zodpovědnost, přesnost a disciplína.
Nabízíme:
- jistotu zaměstnání u stabilní české společnosti s mezinárodní účastí, práci v příjemném kolektivu,
- jistotu vyplacené mzdy na výplatní pásku, pevný výplatní termín,
- volné víkendy
Kontakt:
- Vodňanská č.p. 533, 384 11 Netolice personální oddělení tel. 731 123 112, e-mail: personalni@sindelar-spedition.cz, bližší informace u p. Slabšího, tel. 731 123 121
Volné místo řidič sklápěčky v regionu č. budějovice-písek-prachatice pro lokalitu Netolice.