Kuchař/ka

Pracovní místo ( Kuchař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Náměstí 164, Chrast u Chrudimě
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Závodní stravování celý den, placené ubytování, příspěvek na dopravu, % z tržby.
Pracovní doba do 20 hod.
První kontakt prosím učiňte na výše uvedeném telefonním čísle od 8 do 16 hod. nebo na e-mailové adrese nebo přímo na ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

Číšník/servírka - nepálská kuchyně Pracoviště: Dolní náměstí č.p. 25/40, Olomouc. Požadujeme znalost anglického jazyka. Prac. doba: 10:00 - 18:00 hod., 14:00 - 22:00 hod. První kontakt je možný POUZE mailem. Volné místo číšník/servírka - nepálská kuchyně pro lokalitu Olomouc.
Buddha & Family s.r.o. Olomouc, Inzerováno včera

Číšníci a servírky Místo výkonu práce: Příčná č.p. 658/2 Kontakt: director@hotelsuitehomeprague.com Snídaňový provoz Příprava na snídaňový provoz- kontrola úklidu prostor, čisté prostření stolů, příprava a set up prostor s bufetem. Dohlíží na bufetové stoly. ...
SUITE HOTEL PRAGUE s.r.o. Praha, Inzerováno včera

ČÍŠNÍCI/SERVÍRKY POŽADUJEME: zodpovědnost, časová flexibilita NÁPLŇ PRÁCE: pomocná síla v pizzerii, roznáška jídla a nápojů hostům, občasná výpomoc v kuchyni. NABÍZÍME: příjemné prostředí, pro více informací prosíme volat/psát. PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na číslech ...
Vladimír Polášek Valašská Bystřice, Inzerováno před 2 dny