Pracovník pomocných provozů - úklid

  • Chřibská

Pracovní místo ( Pracovník pomocných provozů - úklid ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Dolní Chřibská č.p. 302, 407 44 Chřibská.
Požadavky:
Pečlivost, spolehlivost, trestní bezúhonnost, zodpovědnost a flexibilita. V případě setrvání v zaměstnání bude pracovní smlouva po jednom roce uzavřena již na dobu neurčitou. Uvedená mzda je při nástupu. Osobní ohodnocení se stanovuje na základě hodnocení po zkušební době a následně každých cca 6 měsíců.
Příspěvek na dopravu; stravování v rámci pracovní směny zdarma; svoz zaměstnanců od zastávky autobusu a zpět (z náměstí a zpět na náměstí v Chřibské); dodatková dovolená 4 dny ročně (čerpá se formou víkendových team buildingových setkání); náborový příspěvek 10.000,--. Součástí mzdy je také rizikový příplatek za práci ve ztížených podmínkách (cílová skupina našich klientů - péče o osoby s chronickým duševním onemocněním) a podle mzdového předpisu náleží zaměstnancům vždy po odpracovaném roce v pracovním poměru věrnostní odměna.

Kontakt: telefonicky 7:00 - 16:00, e-mailem zaslat profesní životopis
Volné místo pracovník pomocných provozů - úklid pro lokalitu Chřibská.