Jiří Lacina

Číšník/servírka

Odeslat

Pracovní náplň
z: 21.2.2018 a: 14.6.2018
Požadavky: vyučení není podmínkou, nutná praxe v oboru
Nástup možný ihned,
Pracoviště Starý Jičín v okrese Nový Jičín
Kontakt: telefonicky na č. 603 483 401
Volné místo číšník/servírka pro lokalitu Starý Jičín.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 07. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Číšník/servírka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Vzdělávání, výuka a školství, Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: Jiří Lacina
Ulice: 20
Město: Starý Jičín
PSČ: 742 31

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jiří Lacina
Telefon: +420 603 483 401

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Jiří Lacina