KUCHAŘ/KA

Pracovní místo ( KUCHAŘ/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
směny: krátký - dlouhý týden, od 11 hod do 21-23 hod, spolehlivost, vyučen. Nabízíme práci v dobrém kolektivu a zaměs. benefity, vhodné i pro důchodce
mzda bude upřesněna při osobním jednání
Volné místo kuchař/ka pro lokalitu České Budějovice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

pracovník do studené kuchyně POŽADAVKY: vzdělání SOU - obor nerozhoduje, zdravotní průkaz podmínkou PRACOVNÍ DOBA 5:30-14:00 hod. od Po - Pá KONTAKT: zaslat pouze písemnou nabídku na e-mail: kariera.stravbyt@seznam.cz a a do předmětu zadejte Strakonice Volné místo pracovník do ...
STRAVBYT s.r.o. Strakonice, Inzerováno včera

pomocná síla do kuchyně Pracovní doba od 5:30 hod (možno i nejpozději od 5:45hod.) do 14:00 hod. PO - PÁ Zajišťujeme možnost ubytování KONTAKT: e-mail: kariera.stravbyt@seznam.cz - do předmětu zadávejte Strakonice Volné místo pomocná síla do kuchyně pro lokalitu Strakonice.

kuchař/ka Nutná praxe v oboru. Potřeba zdravotního průkazu. Ubytování v hotelu zdarma. Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Nepomuk.
ŠVEJK GASTRO s.r.o. Nepomuk, Inzerováno včera