KUCHAŘ/KA

Pracovní místo ( KUCHAŘ/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
směny: krátký - dlouhý týden, od 11 hod do 21-23 hod, spolehlivost, vyučen. Nabízíme práci v dobrém kolektivu a zaměs. benefity, vhodné i pro důchodce
mzda bude upřesněna při osobním jednání
Volné místo kuchař/ka pro lokalitu České Budějovice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

Pomocní kuchaři Pozice: pomocní kuchaři OC Kuchař na specializaci asijskou, zejména vietnamskou a čínskou kuchyni. Požadujeme znalost vietnamského jazyka (výhodou). Nástup možný ihned. Mzda. 14 900,- Kč Kontakt: Minařík, tel.: 737 478 130, e-mail: ...
KC GASTRO s.r.o. Příbram, Inzerováno před 2 dny

Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři Pracoviště Votice Volné místo kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři pro lokalitu Votice.
Luboš Mudra Votice, Inzerováno před 2 dny

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ PP zkrácený - 3,5 hod./den ( PO-PÁ ) Požadavky: potravinářský průkaz Volné místo pomocná síla do kuchyně pro lokalitu Vráto.
VEBUS COM. s.r.o. Vráto, Inzerováno před 2 dny