GRAFIK na přípravu sublimačních tisků

  • Liberec

Pracovní místo ( GRAFIK na přípravu sublimačních tisků ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Od 1.4.2018 přijmeme do naší výroby kolegyni/u na pozici PŘÍPRAVA GRAFIK NA VÝROBU DRESŮ
- pracoviště: LIBEREC, Norská 68, širší centrum Liberec
- práce v textilní výrobě
- nástup: 1.4.2018 - externě na zaučení možné IHNED
- denní směna 8 - 16.30 hodin
- náplň práce: zpracování grafických podkladů do textilních střihů - dresových dílů, tisk, ovládání tiskáren
POŽADUJEME:
- znalost programu Corel
- odpovědnost za vlastní práci
- preciznost
- spolehlivost
- kreativitu
- kolegiální přístup k práci
- zkušenosti s webovým prostředím WorldPress výhodou
- znalost Adobe Photoshop výhodu
- loajalita a ochotu pracovat
NABÍZÍME:
- práci v čistém prostředí sportovní firmy
- běžná denní pracovní doba
- odměna po zkušební době cca 24000 Kč + % odměny za odevzdané zakázky
V PŘÍPADĚ ZÁJMU VOLEJTE 774232131 / PIŠTE vlada@bemaniax.com / www.maniax.cz
Volné místo grafik na přípravu sublimačních tisků pro lokalitu Liberec.