prodavač/ka, pokladní

  • Velké Opatovice

Pracovní místo ( prodavač/ka, pokladní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zkrácený pracovní úvazek 6 hodin denně. Nástup možný dle dohody.
Popis práce: prodej a doplňování zboží, zodpovědnost za svěřený úsek, čeká na Vás zajímavá práce v podobě kontroly čerstvosti ovoce a zeleniny, doplňování zboží, práce na pokladně.
Nabízíme: zajímavé mzdové ohodnocení, firemní benefity - osobní bankovní účet bez poplatků, atraktivní ceny služeb mobilního operátora, slevy na produkty dodavatelů elektrické energie a plynu, příspěvek na obědy, zaškolení, možnost čerpání dalších firemních výhod.
Požadujeme: praxe výhodou, příjemné a vstřícné vystupování, ochotu pracovat v kolektivu.
Informace: www.qanto.cz - kariéra. Kontaktní osoba: Kliková Milena - e-mail. adresa klikova.milena@qanto.cz, mobil 604 693 319.
Kontaktovat budeme jen vybrané uchazeče.
Volné místo prodavač/ka, pokladní pro lokalitu Velké Opatovice.