PRACOVNÍK/-ICE SEKRETARIÁTU A MARKETINGU

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/-ICE SEKRETARIÁTU A MARKETINGU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup od 1.3.2018
- Náplň práce: zajištění chodu recepce - péče o zákazníky a vedení společnosti, administrativa, pomoc při realizaci odborných seminářů a kurzů a zajištění další operativy na oddělení marketingu
- Požadujeme: SŠ s maturitou nejlépe ekonomického/obchodního směru, praxe na obdobné pozici výhodou, dobrá znalost práce na PC - MS Office, komunikativní znalost AJ, řidičský průkaz skupiny B, aktivní přístup a vysoké pracovní nasazení, komunikativní a organizační schopnosti, příjemné vystupování, zodpovědnost a samostatnost, časovou flexibilitu
- Nabízíme: mzdové ohodnocení dle výkonu, dovolená navíc
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky i pro studenty VŠ
- V případě zájmu upřednostňujeme zaslání životopisu na e-mail: office@empla.cz
Volné místo pracovník/-ice sekretariátu a marketingu pro lokalitu Hradec Králové.