PRÁVNÍK/-ICE - ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/-KA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( PRÁVNÍK/-ICE - ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou do konce povinné koncipientské lhůty, nástup možný ihned
- Požadujeme: dobrá znalost angličtiny + 1 další světový jazyk (obstojně), ŘP sk. B, bezúhonnost, kultivované vystupování
- Nabízíme: předpoklad pro vstup do advokacie, justice, notářského stavu, k exekutorům
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky právnické fakulty
- V případě zájmu zasílejte životopisy: Soukupová Sylvie, tel.: 495 515 492, e-mail: capek.advokat@seznam.cz
Volné místo právník/-ice - advokátní koncipient/-ka pro lokalitu Hradec Králové.