Facility manager - Trutnov

  • Trutnov

Pracovní místo ( Facility manager - Trutnov ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

FACILITY MANAGER - Trutnov
Váš úkol:
V této nově vytvořené pozici budete zodpovědný řešení problematiky a koordinaci úkolů týkající se správy budov závodu v Trutnově (ČR). Pozice je přímo odpovědná řediteli závodu.
Úkoly a zodpovědnosti jsou:
- Spolupráce s globálním Facility Managerem mateřské společnosti v Mannheimu
- Koordinace a dohled nad činnostmi týkajících se správy budov v Trutnově
- Podpora při koncepci a dohledu nad všemi novými projekty vč. přestaveb výrobních prostor ve vlastnictví společnosti v České republice (Trutnov)
- Optimalizace technického řízení a infrastruktury
- Plánování nákupu vybavení a management trasferů (stěhování)
- Koordinace externích projektových kanceláří a prováděcích firem
- Sledování výkonnostních ukazatelů - řízení nákladů a termínů
- Odborné sestavení rozpočtu a vyúčtování provozních nákladů
Máte tyto předpoklady?
- SŠ, VŠ stavební (architektura, pozemní stavitelství) nebo srovnatelný studijní obor
- Zkušenosti s dohledem nad novými stavebními nebo rekonstrukčními projekty nebo provozem budov z průmyslového prostředí
- Znalost státních stavebních předpisů v České republice a všeobecného stavebního provozu
- Dobré znalosti o fungování zařízení budov služeb (TGA) a koordinační dovednosti při implementaci požární ochrany
- Plynulá znalost německého a/nebo anglického jazyka
- IT znalosti: CAD - systémy, velmi dobrá znalost MS Office
- Proaktivní, velmi samostatná osobnost s vysokou mírou kompetencí a orientací na výsledky, asertivitou a organizačními dovednostmi
Co nabízíme?
- Stabilní pozice v profesionálním a inovačním prostředí