Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

AGRONOM/-KA

Pracovní místo ( AGRONOM/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup dle dohody.
Požadavky: vzdělání SŠ/VŠ - zaměstnavatel v případě odpovídající praxe v oboru akceptuje uchazeče se SŠ vzděláním, v případě VŠ vzdělání a zájmu o práci akceptuje uchazeče bez praxe; časová flexibilita; v případě cizince vyžaduje dobrou znalost ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Zemědělství a lesnictví

Další volná místa

Technik agronom Přijmeme i zájemce bez praxe, zaučíme Ubytování, služební byt Podnikové stravování, příspěvek na obědy 55% Zvláštní prémie, měsíční a roční prémie dle výsledků nástup možný ihned Volné místo technik agronom pro lokalitu Chotěšov.
CPZ, spol. s r.o. Chotěšov, Inzerováno déle jak týden

AGRONOM/KA MÍSTO VÝKONU: Výprachtice č.p. 288, 561 34 Výprachtice NÁSTUP MOŽNÝ IHNED POŽADUJEME: ŘP sk. B KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem Volné místo agronom/ka pro lokalitu Výprachtice.
AGROSPOL Výprachtice s.r.o. Výprachtice, Inzerováno déle jak týden

Agronom Upřesňující informace: - SŠ zemědělského zaměření, praxe v oboru min. 3 roky, znalost RV, ŽV, zemědělské techniky a mechanizace, dobré organizační schopnosti, zkušenosti s vedením lidí. Nabízíme: - základní plat + osobní ohodnocení - stravenky - ...
STATEK ŠINDELOVÁ, s.r.o. Jindřichovice, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit