Visalaje s.r.o.

KUCHAŘ/KA

Odeslat

Pracovní náplň
A16 z:21/2/2018 (HPP, DPP, DPČ) a:16/10/2018
Práce na plný pracovní úvazek, možno i zkrácený, nebo DPP, DPČ, na dobu určitou. Práce vhodná i pro absolventy škol. Směny dle domluvy - možnost jen přes týden, nebo jen víkendy.
Nabízíme ubytování, stravování zdarma.
Kontakt telefonicky, e-mailem viz výše.
Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Krásná.

Nabízíme
Nástup možný od: 16. 10. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: KUCHAŘ/KA

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Visalaje s.r.o.
Ulice: 255
Město: Krásná
PSČ: 739 04

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Eva Šafránová
E-mail: hotel.rezervace@centrum.cz
Telefon: +420 723 494 896

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Visalaje s.r.o.