Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA

Pracovní místo ( ČÍŠNÍK - SERVÍRKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
A11 z:21/2/2018 a:5/3/2018
Práce vhodná i pro absolventy. Požadujeme: dobrou pracovní morálku, čistý RT, samostatnost, kladný vztah k práci.
Rozvrh pracovní doby po-ne (krátký - dlouhý týden v časovém rozmezí 12.00-24.00 hod.)
Kontakt možný telefonicky, emailem, popř. po předchozí telefonické ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství
Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Číšníci a servírky Požadujeme: *základní vzdělání *vyučení oboru vítáme, není podmínkou *spolehlivost a zájem na sobě pracovat *příjemné jednání a vystupování *trestní bezúhonnost *zdravotní způsobilost Nabízíme: •silné zázemí stabilní české společnosti •motivující ...
Léčebné lázně Luhačovice - Sanatorium MIRAMARE, s.r.o. Luhačovice, Inzerováno před 2 dny

Kuchaři - číšníci Požadavky: bezúhonost, spolehlivost, zodpovědnost, schopnost pracovat samostatně, komunikace s lidmi, slušné vystupování Výhody: zaměstnanecká strava Volné místo kuchaři - číšníci pro lokalitu Luhačovice.
KNEBL, spol. s r.o. Luhačovice, Inzerováno před 2 dny

Číšník/servírka Pracoviště: Hotel Zámek Velká Bystřice. Nástup možný ihned. Požadujeme: - Vyučení v oboru nebo minimálně 4 roky praxi - Zkušenosti s prací v hotelu nebo restauračním zařízení výhodou - Samostatnost, časovou flexibilitu - Příjemné vystupování, ...
HOTEL TENNIS CLUB s.r.o. Velká Bystřice, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit