Technolog

  • Kladruby

Pracovní místo ( Technolog ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:
- KOVO PRODUKT s.r.o., Milevská 368, Kladruby
Náplň práce:
- Naceňování zakázek a jednoduché plánování výroby (zaškolíme)
- Komunikace s dodavateli
- Hlídání termínů vyráběných zakázek
- Řešení jednoduchých problémů ve výrobě

Požadavky:
- Středoškolské vzdělání technického zaměření (nejlépe strojní). Požadavek lze nahradit praxí v oboru obrábění.
- Vhodné pro absolventy
- Vhodné pro ženy i muže.
- Logické myšlení a plánování
- Chuť učit se nové věci s otevřenou myslí
- Flexibilita a zodpovědnost

Nabízíme:
- Práci v dynamicky se rozvíjející malé firmě a malém kolektivu
- Možnost dalšího vzdělávání se ve strojním oboru
- Návštěvy veletrhů zaměřených na problematiku naší výroby
- Možnost zavádět do výroby nové technologie a postupy

Termín nástupu:
- Ihned, případně dle dohody.
Volné místo technolog pro lokalitu Kladruby.