Konstruktér/ka

  • Sádek

Pracovní místo ( Konstruktér/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: konstruktér/ka
Požadujeme:
min.SŠ s maturivou/ VŠ, technického zaměření , NJ nebo AJ komunikativní ,zkušenosti s konstruováním vstřikovacích nástrojů, znalost 3D konstrukčního softwaru, ideální SolidWorks,
znalost principů 3D modelování
Nabízíme : zaměstnání ve stabilní zahraniční společnosti, mzda od 50000,- Kč/ měsíc , Q. odměny, benefity
HPP na dobu určitou, po zapracování na dobu neurčitou, nástup ihned.
Zaměstnanecké výhody:Q.odměny, příspěvek na obědy, životní pojištění
Kontakt:Frýdlová Marcela, tel.: 318 600 140, 318 600 181, 8:00 - 15:00 hod., e-mail: frydlova@agor.cz
Místo výkonu práce:Agor Tech spol. s r.o., Sádek č.p. 1, Příbram 1
Volné místo konstruktér/ka pro lokalitu Sádek.