DISPEČER VÝROBY LASEROVÝCH KRYSTALŮ

  • Turnov

Pracovní místo ( DISPEČER VÝROBY LASEROVÝCH KRYSTALŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: zadávání a sledování zakázek v systému K2, obsluha skladů rozpracovanosti v K2, dohled nad dodržováním technologických postupů.

Požadujeme: SŠ technického zaměření, znalost angličtiny výhodou, schopnost organizovat si vlastní práci, pečlivost.

Nabízíme:
-Vysoce atraktivní zaměstnání a kontakt s nejmodernějšími standardy,
-Spolupráce ve výrobě a vývoji špičkových výrobků,
-Seznámení s řadou moderních postupů,
-Přátelské pracovní prostředí, profesionalita,
-Odpovídající platové ohodnocení,
-Každoroční zvyšování mezd,
-5 týdnů dovolené,
-Stravenky,
-Životní pojištění.

CRYTUR, spol. s r.o. je dynamická, exportně zaměřená, trvale rostoucí společnost v oblasti špičkových technologií (monokrystaly, elektronová mikroskopie, lasery, aj.) se 170 zaměstnanci a obratem 250 mil. Kč.

kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně: každé pondělí od 7.00 do 8.00 hod.,
Volné místo dispečer výroby laserových krystalů pro lokalitu Turnov.