Učitel/ka mateřské školy

Pracovní místo ( Učitel/ka mateřské školy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Volné místo pro učitel/ka mateřské školy lokalitu Ostrava.

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

Učitel/ka odborného výcviku v oboru elektrikář - silnoproud, slaboproud Požadujeme: ÚSO s vyučením i maturitou v oboru elektro silno a slaboproud pedagogická kvalifikace (DPS), bezúhonnost. Nabízíme: Zařazení dle platných předpisů - nařízení vlády č., 564/2006 Sb., plný úvazek, rozpětí: 9 - 11 platová třída, stupeň dle ...
Střední škola informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhošťem Rožnov pod Radhoštěm, Inzerováno včera

Učitel/ka odborných předmětů elektrotechnika - silnoproud Náplň práce: elektrotechnické zaměření - číslicová technika, elektronika, elektrická měření, předměty silnoproudé elektrotechniky. Požadujeme: pedagogické vzdělání s aprobací elektrotechnika, bezúhonnost. Nabízíme: platové zařazení dle platných ...

Učitel/ka odborného výcviku Náplň práce: Výuka žáků - práce s traktorem, zemědělskou technikou, zvířaty Výhodou pedagogické vzdělání. Nabízíme: podnikové stravování - příspěvek FKSP První kontakt: životopis e-mailem na info@szesro.cz. ov.9.11.18 Volné místo učitel/ka ...
Střední škola zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm Rožnov pod Radhoštěm, Inzerováno včera