VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK/-CE

  • Jičín

Pracovní místo ( VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK/-CE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

popis práce: vývoj výkonových kondenzátorů a kondenzátorů pro výkonovou elektroniku a jejich následné zavádění do sériové výroby
• práce na vývojových projektech
• zpracování výkresové dokumentace (Solidworks, AutoCad)
• práce s dokumenty (kusovníky, výkresy…)
• spolupráce s laboratoří

požadujeme:
• SŠ vzdělání technického směru - elektro
• praxe v oblasti vývoje, ale možno i absolvent
• aktivní znalost NJ nebo AJ podmínkou
• zkoušky dle. Vyhl. 50/78 Sb. výhodou
• dobrá znalost práce v MS Office aplikacích
• schopnost týmové, ale i samostatné práce, komunikativnost, pečlivost
• ŘP sk. B, ochota občasných služebních cest
nabízíme
• stálé a perspektivní zaměstnání s možností profesního i osobního růstu
• zajímavou a zodpovědnou práci u české, mezinárodně orientované společnost.
• místo výkonu práce – Jičín
• firemní benefity (5 dní dovolené nad zák.rámec, jazykové kurzy, pružná pracovní doba, příspěvek na penzijní nebo životní připojištění, docházkovné)
Motivační dopis a životopis v českém a cizím jazyce zasílejte prosím nejlépe e-mailem na adresu sona.ruzanská@hydra-components.com. Více informací o společnosti naleznete na www.hydra-components.com, případně Vám je rádi podáme na tel.: 737 216 344
Volné místo vývojový pracovník/-ce pro lokalitu Jičín.