Celní specialista/-ka

  • Jičín

Pracovní místo ( Celní specialista/-ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: •SŠ, zaměření nejlépe ekonom.,
•praxe výhodou – praxe v logistice, skladu, nákup, odbyt
•znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
aktivní znalost AJ podmínkou, ŘP sk. B
•komunikativnost, spolehlivost, pečlivost
Náplň práce: • Vedení, zpracování, odeslání Intrastatu, Ukončování tranzitu, Proclívání materiálu nakoupeného v režimech
•Komunikace s celními úřady, předávání výkazů a evidence dle vydaných rozhodnutí
•Kontrola platnosti certifikátů a rozhodnutí (ZJP, Tranzit, e-Dovoz, e-Vývoz, bankovní záruka…)
•Vystavování prohlášení a vedení dodavatelských prohlášení, evidence, kontrola
Nabízíme:
•PP na dobu určitou
•Pružná pracovní doba
•zajímavou a zodpovědnou práci u mezinárodně orientované společnosti
•podporu personálního a odborného rozvoje zaměstnanců
•nástup možný ihned
• firemní benefity (5 dní dovolené nad zák.rámec, jazykové kurzy, pružná pracovní doba, příspěvek na penzijní nebo životní připojištění, bonus za plnou docházku, stravenky, sleva na mobilní tarify pro soukr. účely)
Motivační dopis a životopis v českém a anglickém jazyce zasílejte prosím nejlépe e-mailem na adresu sona.ruzanská@hydra-components.com. Více informací o společnosti naleznete na www.hydra-components.com, případně Vám je rádi podáme na tel.: 737 216 344
Volné místo celní specialista/-ka pro lokalitu Jičín.