ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE DO ODDĚLENÍ NÁKUPU

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE DO ODDĚLENÍ NÁKUPU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: pí Budková Martina, tel.: 777 597 970, e-mail: martina.budkova@batnaradi.cz

Požadujeme:
minimálně SŠ vzdělání, výborná znalost AJ (slovem i písmem) nebo NJ (slovem a písmem), práce s PC (Word, Excel), řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič) výhodou; komunikativní schopnosti, zkušenosti s obchodní činností výhodou, samostatnost a schopnost samostudia, logické uvažování, práce v teamu, aktivní přístup, schopnost zvládat stresové situace a vysoké pracovní nasazení, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost.

Náplň práce:
komunikace s tuzemskými a zahraničními partnery, fakturační činnost včetně komplexního vyřízení obchodních případů/objednávek, administrativa, pomocné účetní práce.

Nabízíme:
stravenky, 5 týdnů dovolená, příspěvek na dopravu

Místo výkonu práce: Hroznětínská 406/5, Karlovy Vary 36004
Volné místo administrativní pracovník/ce do oddělení nákupu pro lokalitu Karlovy Vary.