LAMBDA CZ, s.r.o.

Řídící pracovníci v oblasti obchodu, marketingu a v příbuzných oblastech

Odeslat

Pracovní náplň
První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem nebo osobně na kontaktní adrese.

Požadované dovednosti: výborné komunikační schopnosti, dobrá znalost práce s PC a medii; zkušenost s vedením lidí a organizační talent, orientace v B2B a B2C segmentech, praktické zkušenosti ve vztazích v zemích jižní Ameriky

Jazykové znalosti: znalost španělštiny na úrovni mateřského jazyka; výborná znalost angličtiny (nejméně na úrovni C1 s diplomem); znalost němčiny (nejméně na úrovni B2), částečná znalost dalších jazyků vítána (portugalština)

Firma vyvinula a celosvětově patentovala novou technologii na získávání čisté vody ze vzdušné vlhkosti. Po úspěšném testování firma chce získat přístup k trhům a všeobecně k potenciálním uživatelům této technologie v zemích latinské Ameriky. Úspěšný kandidát musí být schopný vyhledat a navázat kontakty k potenciálním klientům jak na úrovni B2B, tak i B2C. Ve spolupráci s humanitárními i nevládními organizacemi je žádoucí také najít potenciální uživatele nebo organizace, které použijí nový zdroj vody pro zlepšení životních podmínek znevýhodněných populací na kontinentu. Kandidát musí být schopný plánovat a organizovat projekty na bázi vyvinuté technologie v rámci sociálního vývoje v latinské Americe. Cílem aktivity je také zavedení nové technologie a vytvoření předpokladů pro vznik distribučních a prodejních sítí v latinské Americe. Toto vyžaduje mimořádné komunikační, pedagogické a presentační dovednosti a silný pro zákaznický přístup. Znalost kultury a způsobu života v dané oblasti je pro úspěch nepostradatelná. Výhodou je též znalost technologie a podmí

Požadavky
Angličtina Aktivní, Němčina Aktivní, Španělština Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 06. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Řídící pracovníci v oblasti obchodu, marketingu a v příbuzných oblastech

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Management, Zemědělství a lesnictví
Pozici nabízí: LAMBDA CZ, s.r.o.
Ulice: Lozíbky 1058
Město: Brno
PSČ: 614 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Dr. Jan Marc Lehky
E-mail: infos@lambda-instruments.com

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: LAMBDA CZ, s.r.o.