PRODAVAČ/KA MASA A UZENIN

  • Liberec

Pracovní místo ( PRODAVAČ/KA MASA A UZENIN ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- Vzdělání střední odborné s výučním listem
- Požadovány jsou obchodní dovednosti
- Vítány jsou zkušenosti s prodejem masa a masných výrobků
- Vstřícnost a ochota k zákazníkům
- Svědomitost a zodpovědnost
- Požadujeme zdravotní průkaz pro práci s potravinami, možné vyřídit před nástupem
Nabízíme:
- Perspektivní práci v ryze české prosperující firmě PROMINENT CZ s.r.o.
- Pracovní poměr na dobu určitou 9 měsíců s možností prodloužení na dobu neurčitou
- Pracovní poměr na plný úvazek 40 hodin v týdnu (ranní a odpolední nejdéle však do 18:30), soboty a neděle jsou volné
- Hrubá mzda 20.000,-Kč za měsíc
- Stravenky již ve zkušební době á 100,-Kč
- Příspěvek na penzijní a životní pojištění
- Nástup dle dohody
Místo výkonu práce: Moskevská 26/21, popř. ul. Třída 1. máje 478/51 nebo ul. Široká 35/1c, je možné se mezi prodejnami vyměnit.
Rychlý kontakt: Manažer prodejny paní Herinková mob. 777 723 054
Hlásit se telefonicky nebo e-mailem.
Volné místo prodavač/ka masa a uzenin pro lokalitu Liberec.