PRÁVNÍK SPRÁVY SOUDU A VEDOUCÍ ODDĚLENÍ SPRÁVY MAJETKU

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( PRÁVNÍK SPRÁVY SOUDU A VEDOUCÍ ODDĚLENÍ SPRÁVY MAJETKU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup od 1.5.2018
- Požadujeme: VŠ vzdělání absolvováním magisterského studijního programu - obor Právo a právní věda, požadujeme velmi dobrou uživatelskou znalost práce s PC(MS Office), dobrý písemný projev, zkušenosti se zadáváním veřejných zakázek a zkušenosti z obchodních vztahů, zkušenosti s vedením kolektivu zaměstnanců výhodou, praxe ve státní správě vítána, bezúhonnost, komunikativní schopnosti, zodpovědnost, samostatnost, vysoké pracovní nasazení, flexibilitu
- Nabízíme:zařazení do 12. platové třídy; příspěvek na stravování; ubytování
- K přihlášce k účasti ve výběrovém řízení připojte: motivační dopis, strukturovaný životopis, neověřenou fotokopii nejvyššího dosaženého vzdělání. Další bližší informace k nabízené pozici naleznete na www.justice.cz/Soudy/Hradec Králové/Personální informace
- Kontaktní osoba: Prauseová Iva, tel.: 498 016 288, e-mail: iprauseova@ksoud.hrk.justice.cz
Volné místo právník správy soudu a vedoucí oddělení správy majetku pro lokalitu Hradec Králové.