FAKTURANTKA - Žďár n.S.

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( FAKTURANTKA - Žďár n.S. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jedná se o fakturaci spedičních služeb
Požadujeme:
Středoškolské vzdělání s maturitou
Komunikativnost, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost
Ochota učit se novým věcem
Řidičské oprávnění sk. B, aktivní řidič
Znalost anglického nebo německého jazyka výhodou
Uživatelská znalost práce na PC
Náplň práce:
Vystavování faktur za poskytované služby
Hlídání splatnosti faktur
Pomoc při zajišťování činností dopravní kanceláře
Penzijní připojištění, tuzemské stravné v maximální výši povolené legislativou, firemní telefony, slevy na tankování, příspěvky na pobyty dětí, slevy na dovolenou zakoupenou na cestovní kanceláři společnosti ZDAR, jízdné autobusy zdarma, slevy na jízdné pro rodinné příslušníky a jiné výhody
PRVNÍ KONTAKT TELEFONICKY NEBO EMAILEM
Volné místo fakturantka - žďár n.s. pro lokalitu Žďár nad Sázavou.