Obchodně-technický zástupce - Opava

  • Opava

Pracovní místo ( Obchodně-technický zástupce - Opava ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Opava
- Náplň práce: aktivní prodej střešního, stavebního a izolačního sortimentu, péče o stávající zákazníky a vyhledávání nových obchodních příležitostí, každodenní komunikace se zákazníkem, poskytovat poradenství zákazníkům, zpracovávat cenové nabídky, práce s interním účetním systémem, pravidelný reporting vedení společnosti, plnění obchodních cílů
- Požadujeme: SŠ vzdělání, obchodní talent, zkušenost s aktivním prodejem a vyhledáváním nových obchodních příležitostí, řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
- Nabízíme: práci na HPP, motivační finanční ohodnocení závislé na výsledcích, výkonnostní odměny, věrnostní odměny, služební auto i k soukromým účelům, mobilní telefon, notebook, produktová nebo rozvojová školení, nástup možný ihned
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: nadezda.tomankova@salvatorstrechy.cz
Volné místo obchodně-technický zástupce - opava pro lokalitu Opava.