CAE výpočtář / Moldflow specialista

  • Brno

Pracovní místo ( CAE výpočtář / Moldflow specialista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Životopis zasílejte na e-mail: soudkova@beko-plm.cz

Do našeho týmu hledáme všestranného specialistu, který se bude věnovat konstrukci plastových dílů a provádět simulace vstřikování plastů. Podmínkou je praxe z obdobné pozice a zkušenost s prováděním simulací v příslušném sw prostředí (preference Autodesk Moldflow), uvítáme zkušenost s navrhováním a konstruováním v CAD (CATIA, NX, Solidworks).

Náplň práce:
provádění CAE simulací vstřikování
návrhy optimalizací
spolupráce s konstrukcí
navrhování a konstruování plastových dílů ve 3D
tvorba výkresové dokumentace 2D / 3D

Požadujeme:
úplné střední vzdělání technického směru
komunikativní znalost NJ nebo AJ
technické a logické myšlení
zájem o v automobilový, letecký, strojírenský průmysl
ochotu učit se novým věcem a stále se na sobě pracovat
flexibilitu

Nabízíme Vám:
práci pro renomované zákazníky
individuální finanční ohodnocení
odborný i pracovní růst (pravidelná školení, semináře)
příjemné pracovní prostředí
firemní bonusy
Místo výkonu práce: Brno / Nový Jičín (podle požadavku zákazníka)
Volné místo cae výpočtář / moldflow specialista pro lokalitu Brno.