Administrativní podpora pro e-shop

  • Brno

Pracovní místo ( Administrativní podpora pro e-shop ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt telefonicky od 9:00-16:00hod. nebo e-mailem

Administrativní podpora
Jsme česká obchodní společnost, která se zabývá velkoobchodním i maloobchodním prodejem hodinek a šperků. Na český a slovenský trh dodáváme ve výhradním zastoupení hodinky značek NAUTICA, VERSUS VERSACE, PIERRE LANNIER a další. V současné době hledáme nového kolegu do našeho administrativního týmu.

Co Vás u nás čeká?
- Péče o e-shop (zajištění popisů, fotografií)
- Tvorba a úprava skladových karet
- Příjem, příprava a odeslání objednávek z e-shopu
- Kontrola kompletnosti dodávek
- Péče o zákazníky a vyřizování jejich požadavků
- Tvorba nabídek pro klienty

Co od Vás očekáváme?
- SŠ vzdělání
- Cit pro český jazyk v jeho ústní i písemné podobě
- Výborná znalost práce na PC - MS Office - zejména Excel
- Pro-zákaznický přístup (vstřícnost, ochota)
- Základní znalost angličtiny
- Znalost Pohody a tvorby skladových karet výhodou
- Zkušenosti z e-shopu vítány

Co Vám můžeme nabídnout?
- Plný pracovní úvazek a smlouva na dobu neurčitou.
- Úvodní zaškolení - nehodíme Vás do toho po hlavě.
- Zaměstnanecké slevy na naše hodinky a šperky.
- Pitný režim a občerstvení na pracovišti
- Mzda od 18 tis. Kč hrubého (dle Vašich zkušeností)
bonusy/prémie, zaměstnanecké slevy, jazykové kurzy, stravneky
Volné místo administrativní podpora pro e-shop pro lokalitu Brno.