Agrodružstvo Postoupky, družstvo

ošetřovatel skotu - stájník

Odeslat

Pracovní náplň
pracoviště Postoupky
- ZŠ vzdělání, ŘP sk. T, proškolení na nakladač (případně firma zaškolí), PD 2 směnná - 3:00-10:00, 13:00-19:00 včetně So, Ne
- benefity: stravenky, 5 týdnů dovolené
- kontakt telefonicky Po-Pá (6:30 - 15:00 hod.), tel.: p. Gráf 721 457 230, p. Hašek 723 184 369 příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: agd.postoupky@centrum.cz
Volné místo ošetřovatel skotu - stájník pro lokalitu Kroměříž.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 09. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ošetřovatel skotu - stájník

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Zemědělství a lesnictví, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Agrodružstvo Postoupky, družstvo
Ulice: 14
Město: Kroměříž
PSČ: 767 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Miroslav Gráf
E-mail: agd.postoupky@centrum.cz
Telefon: +420 721 457 230

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Agrodružstvo Postoupky, družstvo