TECHNIK JAKOSTI

  • Ostrov

Pracovní místo ( TECHNIK JAKOSTI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: pí Sochorová Michaela, tel.: 353 593 906/605 729 027, e-mail: michaela.sochorova@ov.amphenol.cz

Požadujeme:
- SŠ/VŠ, znalost práce s PC, NJ nebo AJ na komunikativní úrovni, znalost systému řízení jakosti ISO 9000 nebo ISO/TS 16949, zkušenost s interními audity, orientace v základních nástrojích řízení jakosti, ochota učit se a pracovat v týmu, komunikace se zákazníkem.
Benefity : mobilní telefon, stravenky, závodní stravování,13.plat.

Místo výkonu práce: Hroznětínská 1344, 36 01 Ostrov
Volné místo technik jakosti pro lokalitu Ostrov.