Referent/ka zákaznické kanceláře

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Referent/ka zákaznické kanceláře ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Referentka zákaznické kanceláře

Požadujeme: komunikativní, spolehlivou a důslednou osobnost s příjemným vystupováním,trestní bezúhonnost,aktivní přístup, týmového hráče, který má chuť se dále vzdělávat a pracovat na sobě

Náplň práce:
- komunikace v rámci společnosti
- práce s interními systémy
- zpracování administrativy, pošty
- vyřizování obchodních výkazů
- agenda spojená s obchodním místem a obchodníky

Nabízíme: zázemí silné společnosti, výkonnostní prémie, bezplatný vzdělávací a zaškolovací program

Životopisy zasílejte do 31.3.2018, výběrové řízení proběhne v dubnu
Volné místo referent/ka zákaznické kanceláře pro lokalitu Jablonec nad Nisou.