Vedoucí Oddělení majetku

  • Jeseník

Pracovní místo ( Vedoucí Oddělení majetku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt písemný!
Popis pracovního místa a přihláška do výběrového řízení:
- viz web strana: www.jesenik.org v sekci Volná místa

Předpoklady pro podání přihlášky:
- Státní občanství České republiky, u cizích státních příslušníků trvalý pobyt v ČR;
- věk min. 18 let;
- svéprávnost;
- občanská a morální bezúhonnost;
- ovládání jednacího jazyka.
Požadavky:
- Ukončené středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou v technickém, ekonomickém, stavebním, zeměměřickém oboru nebo v oboru zaměřeném na veřejnou správu;
- znalost zákona č. 128/2000 Sb., o obcích, v platném znění;
- znalost zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, v platném znění;
- znalost zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce;
- znalost zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, v platném znění;
- znalost zákona č. 256/2013 Sb., zákon o katastru nemovitostí (katastrální zákon), v platném znění;
- znalost zákona č. 340/2015 Sb., o zvláštních podmínkách účinnosti některých smluv, uveřejňování těchto smluv a o registru smluv (zákon o registru smluv);
- splnění předpokladů stanovených zvláštním zákonem (čestné prohlášení a lustrační osvědčení dle zákona č. 451/1991 Sb., v platném znění) - zákon se nevztahuje na občany narozené po 1. prosinci 1971. Od těchto uchazečů se nevyžaduje předložení lustračního osvědčení, ani čestné prohlášení;
- velmi dobré komunikační a řídící schopnosti;
- samostatnost a spolehlivost;
- zdravotní způsobilost;
- výborná znalost práce s PC.
Výhodou pro vykonávání pracovních úkolů vedoucího Oddělení majetku:
- ukončené vysokoškolské vzdělání v t