ASISTENT/-KA OBCHODNÍHO TÝMU

  • Opava

Pracovní místo ( ASISTENT/-KA OBCHODNÍHO TÝMU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*KO: Šigutová Hana Ing., e-mail: hana.sigutova@edb.cz. Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete, prosím, svůj strukturovaný životopis na e-mail: hana.sigutova@edb.cz.
Požadujeme: SŠ, práci s internetovými vyhledávači, znalost spisovné češtiny a široká slovní zásoba, výborné komunikační dovednosti, ochota se učit, proaktivní přístup.
Pracoviště: Opava, U Fortny 1, nástup: ihned nebo dle dohody.
Náplň práce: aktivní telemarketing - domlouvání obchodních jednání, každodenní práce s internetem, tvorba internetových kampaní, administrativní práce v rámci obchodního týmu, emailová a telefonická komunikace s klienty, vyhledávání nových potenciálních klientů.
Nabízíme: práci ve stabilní české firmě, která je již 26 let na trhu, práci v příjemném kolektivu, komplexní zaškolení, různorodost práce a seberealizace, fixní plat s pohyblivou odměnou.
Volné místo asistent/-ka obchodního týmu pro lokalitu Opava.