EKONOMICKÝ/-KÁ ŘEDITEL/-KA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( EKONOMICKÝ/-KÁ ŘEDITEL/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

-PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Požadujeme: znalost ekonomiky společnosti, controling, znalost podvojného a jednoduchého účetnictví - práce v programu POHODA, jiné systémy výhodou. Dále požadujeme přátelské vystupování, komunikativnost, asertivita, odolnost vůči stresu, vyjednávací a obchodní dovednosti, smysl pro zodpovědnost, samostatnost, pečlivost.
- Nabízíme: nadstandartní platové ohodnocení, práce ve velmi pěkném prostředí, zázemí dynamické společnosti, možnost získávání cenných zkušeností a praxe, možnost dalšího postupu a vzdělávání, možnost uplatňovat své zkušenosti, nápady a znalosti, zajímavé finanční ohodnocení.
- Benefity: příspěvek na stravování, firemní akce, věrnostní prémie, permanentka na volnočasové aktivity.
- V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: personalistika@logex.cz
Volné místo ekonomický/-ká ředitel/-ka pro lokalitu Hradec Králové.