Projektový manažer servisu

  • Brno

Pracovní místo ( Projektový manažer servisu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KOHO HLEDÁME?
Hledáme technicky založeného člověka, který rád získává zkušenosti a nebojí se samostatné, zodpovědné práce.
Uchazeč musí mít technické vzdělání nebo praxi, komunikační a organizační dovednosti a aktivní přístup.
Velkou výhodou jsou zkušenosti s řízením a koordinací zaměstnanců a průběhu zakázek a zkušenosti s jednáním se zákazníky.
Nutností je řidičský průkaz sk. B a znalost práce s PC (MS Outlook, Word a Excel).

CO VÁS ČEKÁ?
- řízení činnosti na svěřeném úseku střediska servisního oddělení
- komunikace se stávajícími klienty a udržování dobrých obchodních vztahů
- vedení a koordinace servisních techniků na jednotlivých přidělených zakázkách a objektech
- vyřizování požadavků na servisní činnost od zákazníků
- zpracování a evidence servisních cenových nabídek a objednávek
- zpracování podkladů pro servisní zásahy a preventivní prohlídky
- zajištění spolupráce s externími firmami v rámci svěřených zařízení a objektů
CO VÁM NABÍZÍME?
- zázemí prosperující společnosti a stabilní zaměstnání
- moderní prostředí a pracovní vybavení, zajímavá práce
- dobrý tým kolegů a spolupracovníků
- dobré mzdové ohodnocení a možnost finančního a profesního růstu
- plán zaškolení na pracovní pozici, který Vám pomůže v prvních měsících
- zaměstnanecké výhody a benefity
- vzdělávací kurzy a školení
Volné místo projektový manažer servisu pro lokalitu Brno.