klientský pracovník/pracovnice - Jindř. Hradec

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( klientský pracovník/pracovnice - Jindř. Hradec ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KONTAKT POUZE E-MAILEM !!!;
Láká Vás práce v bance? Jste rádi v kontaktu s lidmi? Baví Vás komunikace, nebojíte se práce s penězi a chtěli byste se realizovat i v obchodní činnosti? Pak je tato pozice skvělou příležitostí právě pro Vás!
Pracovní náplň:
- zajišťování poradenských služeb v oblasti bezhotovostních a hotovostních operací; aktivní vytváření vztahu s klienty a péče o klienty ČSOB; aktivní nabídka a prodej produktů skupiny ČSOB; plnění obchodních výsledků a plánů
Nehledáme ideální kandidáty na pozici, ale motivované lidi s potenciálem k rozvoji.
Požadavky:
- SŠ vzdělání s maturitou; pozitivní vztah k lidem; obchodní předpoklady; dobré komunikační schopnosti; cílevědomost a zájem o sebevzdělávání; výhodou komunikativní znalost anglického nebo jiného světového jazyka
Nabízíme:
- možnost budovat kariéru, získávat zkušenosti a rozvíjet se; perspektivní a odpovědnou práci v prosperující mezinárodní společnosti; stabilní zaměstnání s možností odborného růstu a vzdělávání; příjemné pracovní prostředí; motivující finanční ohodnocení; široké spektrum zaměstnaneckých výhod v rámci celé finanční skupiny ČSOB; příspěvek na penzijní a životní pojištění; týden dovolené navíc; příspěvek na stravování; příspěvek na volnočasové benefity - Cafeteria systém; 3 dny zdravotního volna
Volné místo klientský pracovník/pracovnice - jindř. hradec pro lokalitu Jindřichův Hradec.