Administrativní pracovník / Celní deklarant-ka

  • Kutná Hora

Pracovní místo ( Administrativní pracovník / Celní deklarant-ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Naše společnost Celní jednatelství Zelinka s.r.o. se zabývá komplexními službami pro subjekty zahraničního obchodu se zbožím. Jedná se zejména o služby celního jednatelství, tzn. realizace celního řízení v souvislosti s dovozem, vývozem a tranzitem zboží.
NÁSTUP IHNED. Pozice je vhodná i pro absolventy.
Co bude Vaší náplní práce: získávání a kontrola podkladů pro jednotlivé dovozní a vývozní případy, komunikace s přepravci a s dodavateli, práce s celním softwarem od společnosti Admija (CELSA a CELSKLAD), vedení evidence příslušných dokladů, úzká spolupráce s ostatními členy týmu, intenzivní práce s PC (MS Office - Excel atd.)
Očekáváme: SŠ vzdělání, MS Office - uživatelsky, MS Excel - pokročile, znalost AJ na středně pokročilé úrovni výhodou, řidičský průkaz skupiny B výhodou (aktivní řidič), organizační schopnosti vlastní práce, dochvilnost, pečlivost, zodpovědnost, odolnost vůči nárazovému stresu a schopnost pracovat v týmu i samostatně.
Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, příspěvek na stravné, příspěvek na sportovní aktivity, 1 týden dovolené navíc, odborné vzdělávání, kurzy AJ, věrnostní program, další benefity / výhody, pracovní doba dle směnnosti (dvousměnný provoz; ranní: 6:00 - 18:00, noční 18:00 - 6:00), místo výkonu práce: Karlov 245, 284 01 Kutná Hora.
V případě zájmu zašlete svůj životopis na uvedený e-mail. Bližší informace Vám rádi sdělíme u osobního pohovoru.

Šárka Chvalová
HR specialist
e-mail: sarka.chvalova@zelinka.cz
www.zelinka.cz
Volné místo administrativní pracovník / celní deklarant-ka pro lokalitu Kutná Hora.