Účetní senior

  • Bruntál

Pracovní místo ( Účetní senior ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Bruntál, Zahradní 46c
POŽADAVKY:
- SŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
- min. 5 let praxe v účetní oblasti podnikatelské sféry
- znalost podvojného účetnictví a daňové problematiky
- znalost anglického jazyka výhodou
- samostatnost, důslednost, pečlivost
- znalost práce na PC

NÁPLŇ PRÁCE:
- dílčí vedení podvojného účetnictví dle české právní legislativy
- zpracovávání denních plateb
- spolupráce při auditech
- spolupráce při tvorbě dokumentace
- administrativa související s danou pracovní pozicí

NABÍZÍME
- práci v perspektivní expandující společnosti, dlouhodobou jistotu práce a výdělku, moderní prostředí
- nástupní mzda 25.000,- Kč, v závislosti na kvalifikaci, délce praxe, znalostech a zkušenostech uchazeče, + 8% měsíční pohyblivá složka mzdy
- firemní benefity: měsíční motivační odměna, roční prémie, týden dovolené navíc, příspěvky na stravné, na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, na sportovní akce, a jiné

DRUH PRACOVNÍHO POMĚRU: na dobu neurčitou s 3-měsíční zkušební dobou, plný pracovní úvazek

PŘEDPOKLÁDANÝ NÁSTUP: ihned nebo po dohodě

Zaměstnanecké výhody : měsíční motivační odměna, roční prémie, příspěvky na stravné, na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, možnost ubytování s příspěvkem zaměstnavatele a jiné.
Hlásit se na e - mail : monika.miklikova@macco.cz nebo na tel. č. 555 530 312
Z : 16.2.2018
Volné místo účetní senior pro lokalitu Bruntál.