Asistentka vedoucího úseku zakázek a přípravy - Žďár n.S.

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( Asistentka vedoucího úseku zakázek a přípravy - Žďár n.S. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis pracovní pozice:
? Administrativní a organizační podpora vedení společnosti (plnění úkolů spojených s úřední činností vedoucího úseku zakázek a přípravy, organizace schůzek, příprava podkladů k jednání)
? Zpracování textu, tabulek
? Příprava podkladů pro mzdy
? Kontrola a evidence probíhajících zakázek
Požadavky:
? Vzdělání minimálně středoškolské, zakončené maturitní zkouškou
? Pracovní doba 8 hodin, 7:00 - 15:30
? Zkušenosti z administrativy
? Dobrá počítačová gramotnost (Word, Excel, práce s internetem)
? Umět pracovat v časové tísni
? Řidičský průkaz skupiny B
? Nekonfliktnost, perfektní komunikativní schopnosti, asertivita, pečlivost, samostatnost, reprezentativní vystupování, organizační schopnosti
Nabízíme:
? Zázemí mladé rozvíjející se firmy
? Plat 19.000,- hrubého
? Za každý odpracovaný den příspěvek na stravu
Zájemci se mohou přihlásit do 15. 3. 2018
? Písemně na adresu: Haškova 1269/16, 591 01 Žďár nad Sázavou
? Písemně na firemní e-mail: info@sadrokartonyzdar.cz
? V přihlášce uveďte mimo jiné: jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo OP datum, podpis a telefonní spojení
? K přihlášce připojte strukturovaný životopis, prohlášení o bezúhonnosti, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
Volné místo asistentka vedoucího úseku zakázek a přípravy - žďár n.s. pro lokalitu Žďár nad Sázavou.