Mikrobiolog analytik

  • Kroměříž

Pracovní místo ( Mikrobiolog analytik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Kroměříž - Nabízíme volnou pozici mikrobiolog analytik,
- Náplň práce mikrobiologické a chemické analýzy vzorků pitných, podzemních a odpadních vod.
- Požadujeme Vyšší odborné vzdělání v oboru mikrobiologie, praxe na obdobné pozici alespoň 3 roky, znalost práce v mikrobiologické laboratoři, orientace v legislativě v oblasti mikrobiologie pitných vod, znalost práce na PC, znalost práce v systému Labsys.
- Nástup 1. 3. 2018 nebo dle dohody, jedná se o PP na dobu určitou - zástup po dobu mateřské dovolené, PD Po-Pá 7,00-15,00, možnost pružné pracovní doby, závodní stravování za dotované ceny, 5 týdnů dovolené a další benefity.
- Přihlášky s profesním životopisem a kopií dokladu o vzdělání můžete doručit osobně do sídla společnosti nebo elektronicky na adresu: marie.langova@vak-km (do předmětu zprávy uveďte název pozice).
Volné místo mikrobiolog analytik pro lokalitu Kroměříž.