investiční referent

  • Brno

Pracovní místo ( investiční referent ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Přihlášky zasílejte elektronicky na adresu kbednarikova@mzm.cz Výběrové řízení - investiční referent nejpozději do 28.2.2018 nebo osobně do 28.2.2018 na adresu:
Moravské zemské muzeum ,oddělení Lidských zdrojů
paní Mgr. Katarína Bednáriková
Zelný trh 6, 659 37 Brno
Požadované dovednosti:
- SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru ekonomickém, stavebním nebo IT
- zkušenost se zadáváním veřejných zakázek
- orientace v problematice správy budov
- znalost příslušných právních předpisů (ZoVZ, stavební zákon, apod.)
- znalost prostředí příspěvkových organizací vítána
- týmovost, samostatnost, dobré organizační a komunikační schopnosti
- časovou flexibilitu, spolehlivost
- morální a trestní bezúhonnost
- výborná znalost práce na PC
- řidičský průkaz sk. B
Poznámka k volnému místu:
Zařazení dle katalogu prací ve veřejných službách a správě NV č. 222/2010 Sb. (1. 04. 02 - investiční referent) Práce s veřejnými zakázkami v rámci elektronického nástroje (NEN)
Shromažďování a vyhodnocování požadavků na údržbu objektů - revize, úklid, apod.
Nákup komodit v rámci centrálního zadávání. Příprava jednotlivých investic menšího rozsahu. Zpracovávání objednávek. Evidence faktur.
Místo výkonu práce Brno
Výše mzdy : dle platový tarifů v příspěvkové organizaci Ministerstva kultury ČR od 18 000 Kč
K přihlášce uchazeč/ka připojí tyto doklady:
- motivační dopis
- strukturovaný životopis, ve kterém budou uvedeny údaje o dosavadních zaměstnáních se stručným popisem vykonávaných prací a o odborných znalostech a dovednostech
- kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání;
- písemný souhlas se zpracováním, uchován