FOROS z.s.

Kuchař/ka

Odeslat

Pracovní náplň
KUCHAŘ/KA
Nástup možný ihned. Možnost práce na zkrácený úvazek.
Místo výkonu práce je restaurace Valašská koliba ve Valašském Meziříčí.
Požadujeme: vyučení v oboru nebo praxi
První kontakt: telefonicky na čísle 602 777 080
ov. 6.3.19
Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Valašské Meziříčí.

Nabízíme
Nástup možný od: 11. 03. 2019
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kuchař/ka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: FOROS z.s.
Ulice: Smetanova 807
Město: Valašské Meziříčí
PSČ: 757 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: PhDr. Peter Tulia
E-mail: darcr@vm.inext.cz
Telefon: +420 602 777 080

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: FOROS z.s.