specialista marketingu

  • Blansko

Pracovní místo ( specialista marketingu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte zájem budovat firemní značku a podílet se na jejím rozvoji?
FPO s.r.o., firma zabývající se informačními technologiemi a cestovním ruchem, rozšiřuje svůj tým o post: Specialista/ka marketingu.
Firemní propagace a vizualizace značky, získávání kontaktů a správa zákaznické databáze, pořádání akcí, příprava a provádění průzkumů, plánování a realizace projektů. To je stručný výběr z Vašich prací.
Jste-li kreativní, zodpovědný/á, máte dobré nápady, které umíte dotáhnout do konce, umíte vystupovat před lidmi, nemáte problém s vyjadřováním v písemné i mluvené podobě a jste-li člověk s grafickým cítěním, je to šance pro Vás.
Potřebovat budete dobrou schopnost jednání s lidmi, organizační schopnosti, velkou chuť pracovat a učit se. Obchodní nebo marketingové znalosti, popř. zkušenosti jsou vítány. Řidičský průkaz (sk. B) a znalost práce s PC jsou nutností. Znalost grafických programů je výhodou.
Ohodnocení je ve Vašich rukou. Základní mzda 15.000-20.000,- Kč + výkonnostní odměna. Připravenu máme samozřejmě i řadu zaměstnaneckých výhod.
Oslovila Vás naše nabídka?
Pak očekáváme Váš profesní životopis. Zasílejte jej v elektronické podobě na e-mail fpo@fpobk.cz nejpozději do 28.2.2018.
Volné místo specialista marketingu pro lokalitu Blansko.