Mistr svařovny

  • Trutnov

Pracovní místo ( Mistr svařovny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MISTR SVAŘOVNY
- zodpovědnost za řízení výrobního střediska, efektivní využívání jeho kapacit, zvyšování produktivity práce, dodržování bezpečnostních standardů a požadavků na životní prostředí
- vedení kolektivu pracovníků střediska podle plánů výroby, jejich hodnocení a rozvoj
Požadujeme:
- SŠ, VOŠ, VŠ vzdělání - strojní zaměření výhodou
- praxe na této nebo obdobné pracovní pozici výhodou
- výborné organizační schopnosti
- zkušenosti s vedením kolektivu
- uživatelskou znalost MS OFFICE
- řidičský průkaz skupiny B
- flexibilitu, zodpovědnost, organizační schopnosti,
vysoké pracovní nasazení
Nabízíme: dlouhodobou perspektivu uplatnění ve strojírenské firmě s exportním zaměřením
- nadstandardní mzdu - s progresivní motivační složkou
(za roky práce pro firmu, za kvalifikace a další …)
- odborný růst
- nástup možný ihned nebo dle dohody
- firemní benefity: 5.000 Kč ročně do Cafeterie na kulturu, sport a volný čas dle vlastního výběru, dovolená 22 – 25 dní, dotované obědy ve vlastní jídelně, příspěvek na penzijní připojištění, bezplatná závodní preventivní péče a očkování proti chřipce, bezplatné profesní kurzy, studijní volno při studiu SŠ a VŠ a mnoho dalších benefitů
V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis
na uvedenou adresu:
Volné místo mistr svařovny pro lokalitu Trutnov.